Hakkımızda

0 +

Yıllık Deneyim

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Yt Lojistik, Türkiye’nin önde gelen taşımacılık şirketlerinden biriyiz. Firmamız, konteyner, ağır yük, parsiyel, lowbed ve transit aktarma taşımacılığı alanlarında uzmanlaşmıştır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için her gün daha da gelişiyoruz.

Yılların verdiği deneyim ve sektördeki bilgi birikimimiz sayesinde, müşterilerimize güvenilir ve hızlı lojistik çözümleri sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz, taşımacılık sürecinin her adımını titizlikle yönetirken, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler üretmek için çalışıyoruz.

Teknolojiye olan yatırımlarımız sayesinde, operasyonlarımızı daha da verimli hale getiriyoruz. Taşıma sürecinde oluşabilecek herhangi bir sorunla karşılaştığımızda hızlı ve etkili çözümler üretmek için müşteri destek departmanımız 7/24 hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak benimsiyoruz. İş ortaklarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmak, güvenilirlik ve dürüstlük temel ilkelerimiz arasındadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli kendimizi geliştiriyor ve yenilikçi lojistik çözümleri takip ediyoruz.

Yt Lojistik olarak, taşımacılık sektöründe lider olma vizyonuyla hareket ediyoruz. Yüksek kalite standartlarına bağlı kalarak, müşterilerimize değer katmayı hedefliyoruz. Güvenilirlik, esneklik ve zamanında teslimat prensiplerimizi koruyarak sizlere en iyi lojistik deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz.

Siz de bize ulaşarak profesyonel ekibimizden destek alarak, güvenilir ve hızlı lojistik çözümleriyle sizi destekliyoruz.

Konteyner Taşıma

Ağır Yük Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Transit Aktarma

01

Hakkımızda

Modern & Trusted Logistics Company

Because those who do not know how to pursue pleasu were rationally encounter consequences that are extremelye pain Nor again is there anyone who loves

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusante laudantiu totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis quasi architecto beatae

img_about02_Home-N66ZRDF.jpg

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus luptate accusantium doloremque laudantium totaap eaes ipsa quae ab illo inventore veritatiset quasi archite cto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus luptate accusantium doloremque laudantium totaap eaes ipsa quae ab illo inventore veritatiset quasi archite cto beatae vitae dicta sunt explicabo.

02

Sayılarla biz

Sigortalı, Teminatlı Taşımacılık

0

+

Sigortalı Taşıma
0

+

Kapsamlı Teminat
0

+

Teminatlı Taşıma
0

+

Teminatsız Taşıma

DESTEK

7/24 Konteyner Taşımacılık Hizmeti

YT Lojistik
Hızlı Ve Uygun Taşımacılık

Size uygun taşımacılık türünü seçerek
çözüme kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşın.

Bize ulaşın

Profesyonel taşımacılık hizmeti için bize ulaşın.

Telefon

+90 (262) 528 14 15

Telefon

+90 (553) 930 00 76